Czym się zajmujemy?

Jesteśmy kancelarią Adwokacką zajmująca się od wielu lat obsługą Spółek i Jednoosobowych Działalności Gospodarczych. Każdy przedsiębiorca chce czuć się bezpiecznie w obliczu ciągle zmieniających się przepisów prawa – my to zapewniamy. 

Niezależnie od etapu prowadzenia działalności – oferujemy klientom najbardziej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania prawne. Kancelaria zapewnia kompleksowe działania przy doradztwie zarządom spółek zwłaszcza w zakresie ochrony zarządów.

Jak działamy?

Nie jesteśmy dla każdego i nie każdemu pomożemy. Każdą usługę poprzedza analiza potrzeb i ustaleniem nadrzędnego dla klienta celu.

Przedsiębiorca po przedstawieniu swojego problemu otrzymuje od nas strategię postępowania najbardziej dostosowaną do jego potrzeb i możliwości. Decyzja należy do klienta. Po jej podjęciu i decyzji, który wariant Przedsiębiorca wybiera przystępujemy do działania.

Wpływ klienta
na realizacje usługi

To klient decyduje w jaki sposób ma zostać zrealizowana usługa. My zajmujemy się dokładną analizą problemu.  

Niezależnie od tego czy decyzja dotyczy czynności konsultacyjnych, ustalenia planu działania czy też wydania opinii prawnej – to klient decyduje w jaki sposób przebiega współpraca.  Po zaakceptowaniu planu działania i strategii – kontraktujemy etapy współpracy.

Zespół

Małgorzata Lewandowska
Adwokat i założyciel kancelarii, pasjonatka biznesowego i realnego podejścia do prawa. Absolwentka Studiów Doktoranckich Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. 

Autorka wielu publikacji naukowych i artykułów prasowych z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego, umów gospodarczych, RODO. Posiada doświadczenie jako wykładowca akademicki na Politechnice Warszawskiej oraz Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. 

Uwielbia dzielić się wiedzą. 
Bardzo ceni sobie prywatność i życie rodzinne.

Małgorzata Lewandowska - Adwokat dla Biznesu

Rafał Kozłowski – Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja
Kopernika w Toruniu, specjalista z zakresu prawa kontraktowego, umów B2B oraz B2C,

ekspert z dziedziny nowych technologii – ciągle poszerza swoje
kompetencje uczestnicząc w szkoleniach zarówno w kraju jak i zagranicą.


Prywatnie podróżnik, pasjonat Szkocji.

Kamila Piotrowska – Office Manager, Agent 007 Kancelarii 😉 łączy sekretariat z pracą zespołu, odpowiada za  kontakt z klientem i sprawną komunikację z urzędami, jej praca jest niezastąpiona, a kompetencje niedoścignione. 

Skończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Prywatnie pasjonatka paralotni. 

Małgorzata Lewandowska- Adwokat dla Biznesu
Małgorzata Lewandowska - Adwokat dla Biznesu

Kancelaria Adwokacka
Małgorzata Lewandowska
Piłsudskiego 68 H/2
05-091 Ząbki
Nip 617 -152-02-70

telefon +48 22 125 49 70
telefon +48 22 125 49 71
komórka +48 720 888 408
email: kontakt@lewandowskaonline.pl